Clubs

Hier kan u een overzicht terugvinden van de aangesloten clubs in West-Vlaanderen.

PC Kortrijk 05-001

Sint Denijssestraat 216B – 8500 Kortrijk – tel. 056/22.78.10

Voorzitter : Franky Deweerdt Franky.Deweerdt@pandora.be tel. 056/32.89.20

Secretaris : Gwladys Szczudlinski gwladys.timothy@telenet.be tel. 0478/38.88.65

Sportleider : Martin Kints martin.kints@skynet.be tel. 0477/31.52.94

Verantwoordelijke wintercompetitie :

Penningmeester : Timothy Decouttere gwladys.timothy@telenet.be tel. 0478/38.88.65

Mail adres

Club open : maandag: 13.00u 19.00u – zaterdag: 17.00u – 21.00u

PC De Gulden Kamer 05-005

Blauwkasteelweg 28A – 8310 Sint-Kruis Brugge – tel.050/37.02.01

Voorzitter : Lucien Vanhoutte
tel. 0491/25.79.04 Lucien-vanhoutte@pfv.be of vanhouttelucien@hotmail.com

Secretaris : Filip Callebert
tel. 0476/35.09.71 filipcallebert65@gmailcom

Sportleider :Yves Callebert yves.calebert@telenet.be – tel. 0475/60.42.53

Verantwoordelijke wintercompetitie : Filip Callebert Filip Callebert65@gmail.com

Penningmeester : Christiaan Brandt – christiaan.brandt@telenet.be

Mail adres:
guldenkamer@hotmail.com
tel.050/37.02.01

Club open :
dinsdagnamiddag: 13.30u & vrijdagavond: 19.30u

PC Gullegem 05-008

Kwadries 78 – 8560 Gullegem – tel. 0473/66.34.95

Voorzitter : Thierry Hovelaque tel.0496/19.82.07 thierry.hovelaque@telenet.be

Secretaris : Julie Naessens

tel. 0498/70.61.13 naessensjulie@hotmail.co

Sportleider : Johnny Vanwijnsberghe

tel. 0476.52.98.03 johnnysabine@hotmail.co

Verantwoordelijke wintercompetitie : Johnny Vanwijnsberghe

Penningmeester : Koen Vandamme – tel. 0476/31.38.86 koen.vandamme@hotmail.com

Mail adres naessensjulie@hotmail.com

Club open : dinsdag en vrijdag van 13.30u tot 22.00u

PC Okapi 05-010

Otegemsestraat 238 – 8550 Zwevegem – tel. 056/75.63.16

Voorzitter : Karel De Rore Karel.derore@outlook.com

Secretaris : : Paul Tanghe tanghe.paul@outlook.be

Sportleider : Karel De Rore

Verantwoordelijke

wintercompetitie : Karel De Rore

Penningmeester : Paul Tanghe

Mail adres : tanghe.paul@outlook.be

Club open :
dinsdag; vrijdag om 18.00u 

PC De Zeemeermin 05-015

A Duinenweg 427 – 8430 Middelkerke – tel. 059/31.06.58

Voorzitter : Lola Van Eyken – lola.cj@telenet.be

Secretaris :
Jeanine Sonjeau

Verantwoordelijke wintercompetitie : Daniel Colmant

Penningmeester :
Germaine Vanbellingen

Mail adres : zmm@skynet.be

Club open : van dinsdag tot zondag vanaf 13.00u

Blankenbergse PC 05-017

Koning Albert 1 laan 114 – 8370 Blankenberge – tel. 0471/75.55.48

Voorzitter :
David Maes – maes.david@telenet.be

Secretaris: Martin Monte martlind@telenet.be

Sportleider : : Georges De Bolle georges.de.bolle@hotmail.com

Verantwoordelijke wintercompetitie : Georges De Bolle georges-de-bolle@hotmal.com

Penningmeester : Francine Crockaert

Mail adres maes.david@telenet.be

Club open : Zomer: woensdag en zaterdag: 13.00u en In de Chalet Leopold – Leopoldlaan: woensdag 14.00u-22.00u – zaterdag 14.00u-19.00u 

PC Lisseweg 05-021

Stationsstraat 9 – 8380 Lissewege – tel. 050/55.23.41

Voorzitter :
Magda Fossaert

Secretaris : : Jan Cornille –Jan.Cornille1@telenet.be

Sportleider : : Eric Cornille

Verantwoordelijke wintercompetitie :

Penningmeester : Daniel Devoldere

Mail adres :
Jan.Cornille1@telenet.be

Club open

PC Koksijde 05-023

Hazebeekstraat 11 – 8670 Oostduinkerke

Voorzitter : Jacques De Kimpe jenm.dekimpe@gmail.com

Secretaris : Jacques De Kimpe jenm.dekimpe@gmail.com

Sportleider : Paul Maerten Paul.maerten@gmail.com

Verantwoordelijke wintercompetitie :

Penningmeester :Frank Schelfhout schelfhout.frank@telenet.be

Mail adres : jenm.dekimpe@gmail.com

Club open :

PC Les Pastis 05-030

Lisseweegsesteenweg 102 – 8380 Zeebrugge – tel. 0497/62.24.67

Voorzitter
Christian Brion – chris.brion@telenet.be

Secretaris : : Ver Eecke Dirk –
– tel. 0497/62.24.67 ver.eecke.dirk@telenet.be

Sportleider :
: Bailly Jean-Claude – jean.claude.bailly@telenet.be

Verantwoordelijke wintercompetitie :

Penningmeester : Jacques Pierard jacques.pierard@telenet.be

Mail adres : ver.eecke.dirk@telenet.be

Club open : donderdag: 14.00u – 19.00u (ganse jaar bij droog weer) vrijdag van 14.00h. – 20.00h. ( ook niet leden welkom, doublettes met eigen maat). (van half juni tot half september)

PC Jeanne d’Arc – 05-036

Veurnestraat 24 – 8660 De Panne

Voorzitter: Gery Barbieux-barbieuxgery650@gmail.com tel. 0476/40.00.78

Secretaris: Pascal Becq – becq.pascal@hotmail.com –  tel. 0479/99.08.36

Sportleider: Gery Barbieux-barbieuxgery650@gmail.com tel. 0476/40.00.78

Penningmeester: Pascal Becq – becq.pascal@hotmail.com – tel. 0479/99.08.36

Mail adres: jeannedarcdepanne@gmail.com

Club open:


PC Den Akker: 05-004

Sportstraat 1 – 8730 Oedelem – tel. 0473/98.59.48

Voorzitter : Stefan Dewandelaere dewandelaere.stephan@telenet.be

Secretaris: Glenn Heinderson – glennheinderson@gmail.com

Sportleider: Jeroen Devisch – jeroen.devisch@hotmail.com

Verantwoordelijke wintercompetitie: Jeroen Devisch

Penningmeester: Lieven De Smet

Mail adres: Secretariaat@pcdenakker.be

Club open: dinsdag & donderdag: 14.00u-19.00u – vrijdag: 19.30u-23.00u Zondag: 13.00u – 22.00u

KPC De Bevers: 05-007

Meersstraat 5 – 8790 Waregem – tel. 0477/72.74.77

Voorzitter: Luc Vanhoucke – hiluc@telenet.be -tel. 056.60.06.01

Secretaris: Dirk Demeulemeester demeulemeester.dirk@skynet.be – tel. 0477/75.97.77

Sportleider: Erik Vercruysse – erik.vercruysse@telenet.be – tel. 0468/46.74.06

Verantwoordelijke wintercompetitie: Erik Vercruysse

Penningmeester: Bernard Staelens – be.st@telenet.be tel. 0474/54.92.26

Mail adres: pcdebeverswaregem@outlook.be

Website: kpcdebevers.weebly.com

Club open: dinsdag 1800u – 23.00u  en 2de zaterdag van de maand meli-melo van Januari tot

April en van September tot December. Gesloten van 10 Juli tot 05 Augustus

Oostendse PC: 05-009

Steensedijk 2 – 8400 Oostende – tel. 059/80.89.46

Voorzitter: Edouard Cockx – edouard1949@hotmail.com

Secretaris: Carine Van Muylder

Sportleider: Edouard Cockx – edouard1949@hotmail.com

Verantwoordelijke wintercompetitie: Edouard Cockx

Penningmeester: Tony Loncke

Mail adres: oostendesepc@skynet.be

Club open: Maandag – Dinsdag – Woensdag – Vrijdag om 13.30u

Zaterdag vaste doubletten

PC Colora: 05-011

Beversesteenweg 310 – 8800 Roeselare – tel. 051/22.48.79

Voorzitter: Hans Heyerick – hans.heyerick@colora.be

Secretaris: Nele Delameilleure – delameilleure.nele@gmail.com

Sportleider: Hans Heyerick

Verantwoordelijke wintercompetitie: Hans Heyerick

Penningmeester: Marc Deleye – marc.deleye2@telenet.be

Mail adres: petanqueclubcolora@gmail.com

Club open: dinsdag: 14.00u-18.00u – vrijdag: 19.30u-23.00u

Nieuwpoortse PC: 05-016

Dudenhoflaan 2A – 8620 Nieuwpoort – tel. 0478/54.28.82

Voorzitter: Willy Verleye

Secretaris: Daniel Buelens

Sportleider: Elianne Luchie – elianne.luchie@telenet.be

Verantwoordelijke wintercompetitie: Elianne Luchie

Penningmeester: Willy Verleye

Club open: Van 1 april tot 31 augustus: dinsdag: 13.00u – 19.00u Van 1 januari tot 31 december: woensdag -zaterdag: 13.00u-19.00 Vrijdag: 13.00u -18.00u

Poperingse Petanquekoppen: 05-018

Duinkerkkestraat 157 – 8970 Poperinge

Voorzitter: Criem Fernard – Haringestraat 85 – 8972 Roesbrugge-Haringe

Secretaris: Paul Warlop – paulwarlop@hotmail.com

Sportleider: Paul Warlop

Verantwoordelijke wintercompetitie: Paul Warlop

Penningmeester: Aarnout Casier

Mail adres: paulwarlop@hotmail.com

Club open: Donderdag & zaterdag: 13.00u – 19.00u

PC De Bouchon: 05-022

Contact adres: Kapelrie 19 – 8490 Varsenare

Briefwisseling: Guido Meire – Kapelrie 19 – 8490 Varsenare

Lokaal: Hof Van Straeten 2 – 8490 Varsenare – tel. 0498/35.23.79

Voorzitter: Guido Meire – guidomeire@hotmail.com

Secretaris: Martine Denolf – tinedenolf@icloud.com

Sportleider jeugd: Ludo Vandenberghe – ludovandenberghe@gmail.com

Verantwoordelijke wintercompetitie: Ludo Vandenberghe

Penningmeester: Antoine Debeir – antoine.debeir@gmail.com

Mail adres: info@debouchon.be

Website: www.debouchon.be

Club open: maandag-dinsdag: 13.30u-18.00u – woensdag 18.30-23.00u – zondag: 09.30u-13.00u

Elke 1ste zondag van april t.e.m. oktober: 14.00u-18.00u

PC De Vuurtoren: 05-026

Heistlaan 124 – 8301 Knokke-Heist

Voorzitter: Michel Linskens – pcdevuurtoren@telenet.be – tel. 0497/76.33.95

Secretaris: Michel Linskens

Sportleiders: Michel Linskens en Freddy Verstraete

Verantwoordelijke wintercompetitie:

Penningmeester: Freddy Verstraete

Mail adres: pcdevuurtoren@telenet.be

Club open: maandag – donderdag -zaterdag: 13.30-18.30u

PC Den Oosthoek – 05-032

Outdoor:             Veurnestraat 317 – 8660 De Panne  – petanquedenoosthoek@gmail.com

Indoor: Veurnestraat 24 – 8660 De Panne – petanquedenoosthoek@gmail.com Voorzitter: Freddy Gruwier – mail: petanquedenoosthoek@gmail.com –tel. 0478/26.56.00

Secretaris: Chantal Beeckaert – mail: petanquedenoosthoek@gmail.com Sportleider: Ronny Vandekerckhove   petanquedenoosthoek@gmail.com -tel. 0472/02.52.21

Verantwoordelijke wintercompetitie: Ronny Vandekerckhove – schoelie@telenet.be

Penningmeester: Ronny Vandekerckhove

Mail adres: petanquedenoosthoek@gmail.com

Club open: Outdoor:             1 april tot 30 september: dinsdag & donderdag: 13.00u- 18.30u – vrijdag: 13.00u- 16.30u Zaterdag: 13.00u – 20.00u Indoor: 1 september tot 31 maart: dinsdag & donderdag: 13.00u- 20.00u en vrijdag: 13.00u- 17.00u Zondag 13.00u – 20.00u

PC Wijnendale – 05-034

Baarsstraat 10- 8820 Wijnendale

Voorzitter: Guido Vancallberg – tel. 0496/12.70.58

Secretaris: Martine Fardeau

Sportleider:

Verantwoordelijke wintercompetitie:

Penningmeester: Guido Vancalberg

Mail adres: petanquewijnendale@outlook.com

Club open:

PC Ricard Oostkamp 05-038

Stationsstraat 4 – 8020 Oostkamp (café ’t Putje)
Adres buitenterreinen: Sint-Pietersplein – 8020 Oostkamp
Voorzitter: Franky De Jonghe – Feli@telenet.be – tel. 0478/44.31.83 Secretaris: Birger Mostrey birger.exc.zedelgem@gmail.com – tel. 0472/94.88.23

Sportleider: Franky De Jonghe

Verantwoordelijke wintercompetitie:

Penningmeester: Antoine Ducrocq – duqrantoine827@gmail.com – tel. 0473/53.10.74
Club open : zondag voormiddag van 10.00u – 12.30 Andere dagen variabel