Clubs

Hier kan u een overzicht terugvinden van de aangesloten clubs in West-Vlaanderen.

PC Kortrijk 05-001

Sint Denijssestraat 216B – 8500 Kortrijk – tel. 056/22.78.10

Voorzitter : Franky Deweerdt Franky.Deweerdt@pandora.be tel. 056/32.89.20

Secretaris : Gwladys Szczudlinski gwladys.timothy@telenet.be tel. 0478/38.88.65

Sportleider : Martin Kints martin.kints@skynet.be tel. 0477/31.52.94

Verantwoordelijke wintercompetitie :

Penningmeester : Timothy Decouttere gwladys.timothy@telenet.be tel. 0478/38.88.65

Mail adres :

Club open : maandag: 13.00u 19.00u – Zaterdag: 17.00u – 21.00u 

PC Den Akker 05-004

Sportstraat 1 – 8730 Oedelem – tel. 0473/98.59.48

Voorzitter : Stephan Dewandelaere Stephan.dewandelaere@vanlaere.be

Secretaris : Glenn Heinderson glennheinderson@gmail.com

Sportleider : Jeroen Devisch – jeroen.devisch@hotmail.com

Verantwoordelijke wintercompetitie : Jeroen Devisch

Penningmeester : Lieven De Smet

Mail adres : Secretariaat@pcdenakker.be

Club open : dinsdag & donderdag: 14.00u-19.00u – vrijdag: 19.30u-23.00u – Zondag: 13.00u – 22.00u

PC De Gulden Kamer 05-005

Blauwkasteelweg 28A – 8310 Sint-Kruis Brugge – tel.050/37.02.01

Voorzitter : Lucien Vanhoutte
tel. 0491/25.79.04 Lucien-vanhoutte@pfv.be vanhouttelucien@hotmail.com

Secretaris : Filip Callebert
tel. 0476/35.09.71 filipcallebert65@gmailcom

Sportleider :Yves Callebert yves.calebert@telenet.be

Verantwoordelijke wintercompetitie : Filip Callebert Filip Callebert65@gmail.com

Mail adres:
guldenkamer@hotmail.com
tel.050/37.02.01

Club open 

KPC De Bevers 05-007

Meersstraat 5 – 8790 Waregem tel. 0477/72.74.77

Voorzitter : Luc Vanhoucke tel. 056.60.06.01 hiluc@telenet.be

Secretaris : Dirk Demeulemeester tel. 0477/75.97.77 demeulemeester.dirk@skynet.be

Sportleider : Erik Vercruysse tel. 0468/46.74.06 eric.vercruysse@telenet.be

Verantwoordelijke wintercompetitie :

Penningmeester : Bernard Staelens tel. 0474/54.92.26
be.st@telenet.be

Mail adres : pcdebeverswaregem@outlook.be

Website : kpcdebevers.weekly.com

Club open : dinsdag 1800u – 23.00u en 2 de zaterdag van de maand meli-melo van Januari tot April en van September tot December. Gesloten van 10 Juli tot 05 Augustus

PC Gullegem 05-008

Kwadries 78 – 8560 Gullegem – tel. 0473/66.34.95

Voorzitter : Thierry Hovelaque tel.0496/19.82.07 thierry.hovelaque@telenet.be

Secretaris : Julie Naessens

tel. 0498/70.61.13 naessensjulie@hotmail.co

Sportleider : Johnny Vanwijnsberghe

tel. 0476.52.98.03 johnnysabine@hotmail.co

Verantwoordelijke wintercompetitie : Johnny Vanwijnsberghe

Penningmeester : Koen Vandamme – tel. 0476/31.38.86 koen.vandamme@hotmail.com

Mail adres naessensjulie@hotmail.com

Club open : dinsdag en vrijdag van 13.30u tot 22.00u

Oostendse PC 05-009

Steensedijk 2 – 8400 Oostende – tel. 059/80.89.46

Voorzitter : Patrick D’hondt d_hondtpatrick@skynet.be

Secretaris : Rudy D’Hhondt

Sportleider : Edouard Cockx edouard1949@hotmail.com

Verantwoordelijke wintercompetitie : Edouard Cockx

Penningmeester : Rudy D’hondt

Mail adres : oostendesepc@skynet.be Club

open : Maandag – Dinsdag – Woensdag – Vrijdag om 13.30u 

PC Okapi 05-010

Otegemsestraat 238 – 8550 Zwevegem – tel. 056/75.63.16

Voorzitter : Karel De Rore

Secretaris : : Paul Tanghe

Sportleider : Karel De Rore

Verantwoordelijke

wintercompetitie : Karel De Rore

Penningmeester : Paul Tanghe

Mail adres : tanghe.paul@outlook.be

Club open 

PC Colora 05-011

Beversesteenweg 310 – 8800 Roeselare – tel. 051/22.48.79

Voorzitter : Hans Heyerick hans.heyerick@colora.be

Secretaris : Nele Delameilleure delameilleure.nele@gmail.com

Sportleider : Hans Heyerick

Verantwoordelijke wintercompetitie : Hans Heyerick

Penningmeester : Marc Deleye marc.deleye2@telenet.be

Mail adres : petanqueclubcolora@gmail.com

Club open : dinsdag: 14.00u-18.00u vrijdag: 19.30u-23.00u


PC De Zeemeermin 05-015

A Duinenweg 427 – 8430 Middelkerke – tel. 059/31.06.58

Voorzitter : Lola Van Eyken lola.cj@telenet.be

Secretaris : Germaine Vanbellingen

Sportleider : Daniël Colmant daniel.colmant@gmail.co

Verantwoordelijke wintercompetitie :

Penningmeester :

Mail adres : zmm@skynet.be

Club open : van dinsdag tot zondag vanaf 13.00u

Nieuwpoortse PC 05-016

Dudenhoflaan 2A – 8620 Nieuwpoort – tel. 0478/54.28.82

Voorzitter : Willy Verleye

Secretaris : Daniel Buelens

Sportleider : Elianne Luchie

mail: elianne.luchie@telenet.be

Verantwoordelijke wintercompetitie : Elianne Luchie

mail: elianne.luchie@telenet.be

Penningmeester : Willy Verleye

Club open : Van 1 april tot 31 augustus: dinsdag: 13.00u – 19.00u Van 1 januari tot 31 december: woensdag -zaterdag: 13.00u-19.00u Vrijdag: 13.00u -18.00u 

Blankenbergse PC 05-017

Koning Albert 1 laan 114 – 8370 Blankenberge – tel. 0471/75.55.48

Voorzitter :
David Maes maes.david@telenet.be

Secretaris :

Sportleider : : Georges De Bolle georges.de.bolle@hotmail.com

Verantwoordelijke wintercompetitie : Georges De Bolle

Penningmeester : Francine Crockaert

Mail adres maes.david@telenet.be

Club open : Zomer: woensdag en zaterdag: 13.00u en In de Chalet Leopold – Leopoldlaan: woensdag 14.00u-22.00u – zaterdag 14.00u-19.00u 

Poperingse Petanquekoppen 05-018

Duinkerkkestraat 157 – 8970 Poperinge

Voorzitter : Jacques Duthoit

Secretaris : Paul Warlop

Sportleider : Pau Warlop

Verantwoordelijke wintercompetitie :
Paul Warlop & David Porez

Penningmeester : : Aarnout Casier

Mail adres : paulwarlop@hotmail.com

Club Open : Donderdag & zaterdag: 13.00u – 19.00u

PC Lisseweg 05-021

Stationsstraat 9 – 8380 Lissewege – tel. 050/55.23.41

Voorzitter :
Magda Fossaert

Secretaris : : Jan Cornille jan.cornille@telenet.be

Sportleider : : Eric Cornille

Verantwoordelijke wintercompetitie :

Penningmeester : Daniel Devoldere

Mail adres :
jan.cornille@telenet.be

Club open

PC De Bouchon 05-022

Hof Van Straeten 2 – 8490 Varsenare – tel.

Voorzitter : Guido Meire Guidomeire@hotmail.com

Secretaris : Martine Denolf tinedenolf@icloud.com

Sportleider jeugd : Ludo Vandenberghe ludovandenberghe@gmail.com

Verantwoordelijke wintercompetitie :
Ludo Vandenberghe

Penningmeester : Antoine Debeir antoine.debeir@gmail.com

Mail adres : info@debouchon.be

Club open  : maandag: 13.30u-17.00u – woensdag 19.00u-23.00u – zondag: 09.30u-13.00u

PC Koksijde 05-023

Hazebeekstraat 11 – 8670 Oostduinkerke

Voorzitter : Jacques De Kimpe jenm.dekimpe@gmail.com

Secretaris : Jacques De Kimpe jenm.dekimpe@gmail.com

Sportleider : Paul Maerten Paul.maerten@gmail.com

Verantwoordelijke wintercompetitie :

Penningmeester :Frank Schelfhout schelfhout.frank@telenet.be

Mail adres : jenm.dekimpe@gmail.com

Club open :

PC De Vuurtoren 05-026

Heistlaan 124 – 8301 Knokke-Heist

Voorzitter : Michel Linskens
tel. 0479/76.33.95 michel.linskens2@telenet.be

Secretaris : Michel Linskens

Sportleider : Rudi Standaert

Verantwoordelijke wintercompetitie :Rudi Standaert

Penningmeester : Freddy Verstraete

Mail adres : pcdevuurtoren@telenet.be Club

Club Open : maandag – woensdag – donderdag – vrijdag – zaterdag: 13.30-18.00u

PC Les Pastis 05-030

05-030 Lisseweegsesteenweg 102 – 8380 Zeebrugge – tel. 0497/62.24.67

Voorzitter :Christian Brion

Secretaris : : Ver Eecke Dirk ver.eecke.dirk@pandora.be

Sportleider :

Verantwoordelijke wintercompetitie :

Penningmeester : Jacques Pierard

Mail adres : : ver.eecke.dirk@pandora.be

Club open half april tot half september club competitie rest van het jaar training Juli & augustus: doublette vrijdag namiddag Van oktober tot eind maart: 2 de en 4 de vrijdag in Bowling – Blankenberge vanaf 18.30u

PC Den Oosthoek 05-032

Outdoor : Veurnestraat 317 – 8660 De Panne Indoor : Veurnestraat 24 – 8660 De Panne petanquedenoosthoek@gmail.com

Voorzitter : Freddy Gruwier fr.gru@hotmail.com
tel. 0478/26.56.00

Secretaris :
Chantal Beeckaer petanquedenoosthoek@gmail.com

Sportleider : Ronny Vandekerckhove tel. 0472/02.52.21 schoelie@telenet.be

Verantwoordelijke wintercompetitie :
Ronny Vandekerckhove

Penningmeester : Ronny Vandekerckhove

Mail adres : petanquedenoosthoek@gmail.com

Club open 1 april tot 30 september: dinsdag & donderdag: 13.00u- 18.30u – vrijdag: 14.00u- 16.00u 1 oktober tot 31 maart: dinsdag & donderdag: 13.00u- 18.30u en vrijdag: 13.00u- 17.00u

PC Forza 05-033

Hoogweg 42A – 8940 Wervik – tel. 0465/27.95.02

Voorzitter :
Nico Verbanck nico.verbanck@gmail.com


Secretaris : Gunther Hoflack gunther.hoflack@outlook.com

Sportleider : Gunter Hoflack

Verantwoordelijke wintercompetitie :

Penningmeester : Kimberley Branders

Mail adres : Gunter.hoflack@outlook.com

Club open : woensdag & zaterdag: 13.00u-22.00u – vrijdag: 18.00u-02.00u – Zondag: 08.30u-13.00u

PC Wijnendale 05-034

Baarsstraat 10- 8820 Wijnendale

Voorzitter : Guido Vancallberg tel. 0496/12.70.58

Secretaris : Martine Fardeau

Sportleider :

Verantwoordelijke wintercompetitie :

Penningmeester : Guido Vancalberg tel. 0496/12.70.58

Mail adres : petanquwijnendale@outlook.com

Club open :

PC Optimist 05-035

Staatsbaan 173 – 9870 Zulte

Voorzitter : Wally Loosveldt tel. 0497/47.10.12

Secretaris : Jean-Daniël Vantomme tel. 0499/20.34.26 jeanda.linda@skynet.be

Sportleider : Marnix Vanluchene tel.0495/50.98.75 vanluchenemarnix@live.be

Verantwoordelijke wintercompetitie : Vanluchene Marnix .

Penningmeester : Carine Braeckeveldt tel. 0495/50.97.75 carinebraeckevelt@hotmail.com

Mail adres : petanqueclub.optimist@gmail.com

Club open : dinsdag: 18.00u-23.00u – vrijdag: 18.00u-23.00u

PC Jeanne d’Arc 05-036

Veurnestraat 24 – 8660 De Panne

Voorzitter : Gery Barbieux tel. 0476/40.00.78 gery.barbieux1955@hotmail.com

Secretaris : Pascal Becq tel. 0476/40.00.78 becq.pascal@gmail.com

Sportleider : Marie-Jeanne Neuhard tel. 0472 21.15.89 mineuhard@gmail.com

Eric Goffin – tel. 0485/58.28.06 goffineric@gmail.com

Penningmeester : Luc Vandamme tel. 0475/52.11.00 Parvaco@live.be

Mail adres : jeannedarcdepanne@gmail.com

Club open

PC De Vlinder 05-037

Kollegeplein 5 – 8530 Harelbeke

Voorzitter : Stefaan Persyn tel. 0474/23.99.67

Secretaris : Eddy De Wael tel. 0473/60.27.04 eddydewael@telenet.be

Sportleider : Stefaan Persyn tel. 0474/23.99.67

Verantwoordelijke wintercompetitie :

Penningmeester :

Marie-Rose Lammertijn

Mail adres :

Club open : In Harelbeke –

– Rust & verzorgingstehuis De Vlinder Kollegeplein 5 : Sporthal De Dageraad – Stasegemse steenweg : – Stijn Streuvelsstraat :