Bestuur

Provinciaal Bestuur PFV West-Vlaanderen

Directeur: Stefan Colle :
Tieltsestraat 48, 8531 Hulste – Gsm: 0496/764399 –
Email:
info@pfv-wvl.be
stefaan.colle@telenet.be

Secretariaat : Nicky Carlier :
Zeeweg 147C – 8460 Oudenburg.
GSM: 0497/37.25 .35. –
Mail :  Nicky.Carlier@telenet.be 

Adjunct Directeur sport en verantwoordelijke jeugd : Gustave Devoldere :
Lauwestraat 124, 8560 Wevelgem –
Tel: 056/324573 – Gsm: 0485/987801 –
Email: gustave.devoldere@telenet.be 

Provinciaal administratief directeur en Verantwoordelijke 50+ circuit: Bernard Staelens :
Gsm: 0474/ 549226 –
Mail: be.st@telenet.be

Co-Directeur sport : Glenn Heinderson :
Beekstraat 34, 8730 Oedelem –
Gsm: 0479/241299 –
Email: glennheinderson@gmail.com  

Penningmeester: Jacques Bogaerts :
Adres: Kanunnik Davidstraat 24 ,- 8211 Aartrijke
Mobil: +32 478 74 41 19
Mail : bogaerts-sinnaeve@outlook.com

Website en sociale media: Jean-Daniel Vantomme :
GSM : 0499/203426 – Mail : jeanda.linda@skynet.be

Adviseur: Vanhoutte Lucien:
Gsm : 0491/257904 –
Mail: lucien-vanhoutte@pfv.be

Verantwoordelijke materiaal: Steurbout Marc :
GSM : 0478/ 584943 –
Mail: marc.steurbout.gv.ao@telenet.be 

Bestuursmedewerker : Roland Willems :
GSM : 0496/105.503 –
Willemsroland@telenet.be

Verantwoordelijkedames : Fabienne Schatteman :
GSM : 0476/559428 –
Mail: fabienne.schatteman@live.be

Medewerker : Deblock Kaat :
GSM : 0497/933498 –
Mail: tape6@hotmail.com

Medewerker  : Maxime De Cubber –
Mail : maxime_de_cubber@hotmail.com

Verantwoordelijk scheidsrechter : Geert Vanderhaeghe :
GSM :     0486-86.71.64 –
Mail : vdhgeert@telenet.be